Přehled miniGalerie eShop
 

Řezání nápisů, značek, reklamní grafiky, šablon (převážně lepených) pro lakování i pískování, samolepek apod. Výroba nebo polep reklamních i orientačních tabulí, bannerů a plachet, světelná reklama, orientační systémy v budovách i exteriérech, návrhy a polepování billboardů a megaboardů, firemních i soukromých vozidel, výloh obchodů atd.

 
 
  Přitom všem je ale třeba si uvědomit, že řezáním na plotru, díky pružnosti a operativnosti této technologie, lze výhodně řešit především kusové nebo malosériové zakázky. Při větším počtu kusů totiž cena nijak významně neklesá. Vhodným výběrem fólií ze široké škály výrobců, odstínů, povrchů i trvanlivostí a druhů použitých lepidel lze dosáhnout maximální flexibility a nápaditosti Vaší reklamy.
 
Vše výše uvedené rozhodně nezahrnuje všechny možnosti využití řezacího ploteru ať už v oblasti reklamy nebo mimo ní. Už pouze samotné uplatnění signmakingu je velmi široké - a to nejen pro reklamní účely, konkrétní použití a vhodnost je třeba vždy posuzovat individuálně. Pokud se Vám zdá, že něco z výše uvedeného řeší Váš problém, neváhejte a co nejdříve mě kontaktujte.
 

.

Co na řezacím plotru lze a co ne?

Plachty a bannery libovolných velikostí
Cedule a cedulky, infotabule, firemní vývěsní tabule a šťíty na plastovém, plechovém i jiném podkladu
Polepy vozidel (i magnetická reklama) - aut, tramvají, trolejbusů, autobusů, kamiony
Billboardy, megabordy apod. velikost není omezena
Orientační systémy budov i exteriérů
Výlohy a portály obchodů
Chodníkové poutače "áčka" libovolných velikostí
Vyřezávané a zažehlované motivy na trička a dresy a to i ze signálních a reflexních (ve tmě světlo odrážejících) fólií.
Pískovací, lakovací a leptací šablony pro sklenáře, lakýrníky atd., případně výroba nepravého pískování na sklo/zrcadla ze speciálních fólií (vypadá skvěle!)
Využití ve výstavnictví - výzdoba krátko i dlohodobých akcí
to není vše - určitě na něco přijdete i Vy.

Obecně velkosériová výroba (ovšem ne proto, že by to nebylo možné, ale z ekonomických důvodů)

Vyřezat se dá sice téměř všechno (přesněji jakýkoliv tvar!), ale problém nastává při následném technologickém zpracování - separaci vyřezaného materiálu, u samolepících fólií pak při "přenášení", u nažehlovacích a speciálních fólií pak při aplikaci na základní materiál atp.
Ne zcela přesvědčivě vypadají velmi malé samolepky, které mají mnoho barev a hustý text a velikost písma pod 4 - 5mm. Písmena nebo grafika, která má malou plochu (řádově mm2) obvykle nevydrží dlouho na svém místě...
Dlouhé a úzké (typicky pod 2 mm), šípové linie s ostrým koncem, mají tendenci se v exteriérech odlepovat (toto se však dá vyřešit drobnou úpravou návrhu.
Jednou z posledních věcí, na kterou je třeba brát ohled je také povrch, na který se fólie nanáší. I když mají fólie velmi kvalitní, vetšinou akrylátové lepidlo, které drží skoro všude, jen těžko lze očekávat stoprocentní přilnavost fólie na drsnou ,"mastnou" plochu (jakou mají některé plasty) nebo velmi porézní či "zaprášený" povrch. Pokud si nejste jisti, ptejte se a klikněte zde!.